lucrător în depozit

La locul de muncă Osła

Compania OTTO WORK FORCE MOLDOVA

Responsabilități:

  • Controlul producției dus la depozit (controlul calitativ si cantitativ);
  • Primirea mărfii;
  • Expediere mărfii (colectare, sortare, ambalare etc.);
  • Lucru cu scanerul;

Salariu: 17.00 zl brut/ora. Cel puțin 180-210 ore pe lună.

Premii pentru eficacitatea muncii, mărimea premiului este determinată de șef.

Orar: 10 ore, 2 ture.

Prînz gratuit din partea angajatorului!

Atenţie! Persoanele pînă la 26 de ani primesc cu 1 zł. Net mai mult.

Cazare:

  • cazarea este gratuită;
  • hostel, apartamente cu toate facilitățile (Wi-Fi, mașină de spălat, veselă)
  • camere pentru 4-6 persoane;

Direcții: Gratuit, transport organizat.

Tip de contract: Umowa zlecenie

  • înregistrare oficială
  • Angajații trec controlul medical.
  • angajatorul oferă haine de lucru (încălțăminte de lucru, pantaloni și tricouri)

Avem nevoie de:

  • bărbați, femei, cupluri,
  • vârsta cuprinsă între 18-50 de ani;
  • viza de la 4 luni, pașaport românești, bulgar.
  • capacitate de muncă fizică;
  • experiența de muncă va fi un avantaj suplimentar;
  • starea de sănătate satisfăcătoare;
  • capacitatea de a lucra cu scanerul;
  • unele secții necesită cunoașterea limbii poloneze (la nivel începător).

Costul serviciilor: Gratuit!