Operator de dispozitiv

La locul de muncă Brwinów (Moszna - Parcela) la 31 km de Varșovia

Compania OTTO WORK FORCE MOLDOVA

Responsabilități: (desfășurarea procesului)

Există mașini care produc folie alimentară, hirtie de copt. Responsabilitatea constă în întreținerea acestui echipament. De exemplu, o mașină desface un rulou mare în cele mici pe care le cumpărăm în magazin și le împachetează într-o cutie de carton.  Lucrătorul la rîndul lui controlează funcționarea echipamentului.

Lucrătorii încep munca după două săptămâni de pregătire – perioada indicată este plătită.

Munca este  permanentă – nu sezonieră.

Salariu: 17 zl brut / ora, posibile și indemnizații de la 1 la 4 zł / ora – la îndeplinirea normelor.

Timp de 160 de ore pe lună – o medie de 2600-2700 zl net (pe mână).

Atenţie! Persoanele sub 26 de ani primesc cu 1 zł Net mai mult.

Orar: Tur de 12 ore (de la 6.00 la 18.00 și de la 18.00 la 6.00), 5 zile pe săptămână; o medie de 200-240 ore pe lună.

Lucrul sâmbăta este la fel posibil.

Cazare: costul de aproximativ 200 zl.

hostel cu toate facilitățile, 4 persoane în cameră.

Direcții spre lucru: 3-4 km, angajatorul asigură călătorii gratuite.

Tip de contract: Umowa zlecenie. Înregistrare oficială.

Angajații trec controlul medical și instructaj de siguranță (costul controlului medical este de 120 zl; trebuie să aveți această sumă cu dvs.).

Angajatorul oferă haine de lucru.

Avem nevoie de: Bărbați cu

  • vârsta până la 60 de ani
  • viza de la 4 luni
  • sănătate bună
  • capacitatea de a lucra în echipă

Beneficiile vor fi:

  • prezența permisului categoria B.
  • experiență în deservirea unor astfel de echipamente de producție.

Cunoașterea limbii poloneze nu este necesară.